Wyszukany temat: nike jak sprawdzić oryginalność

Jak sprawdzić oryginalność butów Nike?

Buty Nike to jedne z najpopularniejszych obuwie sportowego na rynku. Jednakże, z popularnością wiąże się wiele podróbek i fałszerstw. Jak zatem rozpoznać oryginalne buty Nike?

1. Sprawdź logo

Logo Nike powinno być dokładnie wyhaftowane i równe. Litery i znak Swoosh powinny być precyzyjne i nie mieć żadnych niedoskonałości. Pamiętaj, że podróbki często posiadają logo, które wygląda nieco inaczej.

2. Sprawdź metkę

Oryginalne buty Nike powinny mieć metkę z kodem kreskowym, który powinien być zgodny z kodem na pudełku butów. Metka powinna również zawierać informacje o materiale i kraju pochodzenia butów.

3. Sprawdź wnętrze butów

Wnętrze butów Nike powinno być starannie wykonane i bez żadnych wad. Powinno być dobrze wyściełane, a szwy powinny być równomiernie i starannie zszyte. Podróbki często mają nierówności i brak starannego wykonania.

4. Sprawdź pudełko

Pudełko butów Nike powinno być starannie wykonane, nie powinno mieć żadnych uszkodzeń i powinno zawierać opis butów. Kod kreskowy na pudełku powinien być zgodny z kodem kreskowym na metce butów.

5. Kupuj tylko w autoryzowanych sklepach

Najlepszym sposobem na zakup oryginalnych butów Nike jest kupowanie ich w autoryzowanych sklepach lub na oficjalnej stronie Nike. Oryginalne buty Nike są również dostępne w wielu sklepach sportowych i znanych sieciach handlowych.

Podsumowując, aby upewnić się, że kupujesz oryginalne buty Nike, należy zwracać uwagę na logo, metkę, wnętrze butów oraz pudełko. Pamiętaj również, aby kupować buty tylko w autoryzowanych sklepach lub na oficjalnej stronie Nike. Dzięki tym prostym krokom, będziesz mógł cieszyć się oryginalnymi butami Nike przez wiele lat.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Jak wygląda moda ekologiczna?

Moda ekologiczna to jeden z najszybciej rozwijających się trendów w branży modowej. Oznacza to, że wybierając ubrania i akcesoria ekologiczne, możesz wyrazić swoją troskę o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.