Wyszukany temat: jak anulować zamówienie adidas

Anulowanie zamówienia w sklepie internetowym Adidas może być czasami trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, jakie kroki podjąć. W tym poradniku przedstawimy kroki, jakie należy podjąć, aby anulować zamówienie w sklepie internetowym Adidas.

1. Skontaktuj się ze sklepem

Najprostszym sposobem jest skontaktowanie się ze sklepem poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub przez e-mail. W wiadomości należy podać numer zamówienia i prośbę o anulowanie. W odpowiedzi otrzymasz informację, czy anulowanie jest możliwe i jakie są dalsze kroki.

2. Zadzwoń na infolinię

Można również zadzwonić na infolinię sklepu i poprosić o anulowanie zamówienia. Numer infolinii znajduje się na stronie internetowej sklepu.

3. Anuluj przez konto klienta

Jeśli masz konto klienta w sklepie Adidas, możesz zalogować się i anulować zamówienie samodzielnie. W tym celu należy przejść do zakładki „Historia zamówień” i kliknąć „Anuluj”.

4. Czas jest ważny

Należy pamiętać, że czas jest ważny, jeśli chcesz anulować zamówienie. Jeśli zamówienie zostało już wysłane, nie będzie możliwości anulowania. W takim przypadku należy zwrócić produkt po jego dostarczeniu.

Podsumowanie

Anulowanie zamówienia w sklepie Adidas nie musi być trudne, pod warunkiem, że podjęte zostaną odpowiednie kroki i działania w odpowiednim czasie. Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się ze sklepem, zadzwoń na infolinię lub skorzystaj z konta klienta. Pamiętaj o czasie, ponieważ po wysłaniu zamówienia nie ma możliwości anulowania.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Jak wygląda moda ekologiczna?

Moda ekologiczna to jeden z najszybciej rozwijających się trendów w branży modowej. Oznacza to, że wybierając ubrania i akcesoria ekologiczne, możesz wyrazić swoją troskę o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.