Wyszukany temat: ile jest gwarancji na buty ccc

Buty CCC to jedne z najpopularniejszych obuwie na polskim rynku. Jednak, jak to z każdym produktem, związany jest z nimi pewien zakres gwarancji. Warto zatem dowiedzieć się, ile czasu przysługuje nam ochrona na nasze zakupione buty.

Zgodnie z polskim prawem, każdy produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta. W przypadku butów CCC nie jest inaczej. Oznacza to, że w ciągu dwóch lat od daty zakupu, jeśli sprzęt ulegnie uszkodzeniu z winy producenta, mamy prawo do bezpłatnej naprawy lub wymiany na nowy egzemplarz.

Warto jednak pamiętać, że gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia butów, a jedynie wad fabrycznych. Oznacza to, że jeśli np. podeszwa się przetarła w wyniku intensywnego użytkowania, nie będziemy mogli skorzystać z gwarancji. W takiej sytuacji, konieczna będzie naprawa lub zakup nowych butów.

Warto również zwrócić uwagę na to, że na niektóre modele butów CCC firma udziela przedłużonej gwarancji. Przykładowo, na buty trekkingowe przysługuje gwarancja na okres 36 miesięcy, natomiast na buty zimowe – na 24 miesiące.

Aby skorzystać z gwarancji na buty CCC, należy zgłosić reklamację. W tym celu należy udać się do sklepu, w którym dokonaliśmy zakupu lub skorzystać z formularza na stronie internetowej producenta. W przypadku reklamacji, ważne jest, aby przedstawić dowód zakupu oraz opisać dokładnie problem, który nas spotkał.

Podsumowując, każdy produkt, w tym buty CCC, objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. W przypadku wad fabrycznych mamy prawo do bezpłatnej naprawy lub wymiany na nowy egzemplarz. Pamiętajmy jednak, że gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia butów. Warto również sprawdzić, czy na wybrane modele butów CCC przysługuje przedłużona gwarancja.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Jak wygląda moda ekologiczna?

Moda ekologiczna to jeden z najszybciej rozwijających się trendów w branży modowej. Oznacza to, że wybierając ubrania i akcesoria ekologiczne, możesz wyrazić swoją troskę o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.