buty które kosztowały 300 zł staniały najpierw o 20 a potem jeszcze o 10 ile buty kosztują obecnie

Wyszukany temat: buty które kosztowały 300 zł staniały najpierw o 20 a potem jeszcze o 10 ile buty kosztują obecnie

Jeśli zdarzyło Ci się kupić buty za 300 zł i zastanawiasz się, ile kosztują teraz po obniżce, to warto wiedzieć, że cena tych butów staniała nieco.

Buty, które pierwotnie kosztowały 300 zł, zostały przecenione najpierw o 20%, a następnie o kolejne 10%. Jak więc wyliczyć ich obecną cenę?

Aby obliczyć nową cenę butów, należy od pierwotnej kwoty 300 zł odjąć 20% (czyli 60 zł). Otrzymujemy w ten sposób cenę 240 zł. Następnie z tej kwoty odejmujemy jeszcze 10%, czyli 24 zł. Finalnie otrzymujemy kwotę 216 zł.

Tym samym, buty, które kosztowały 300 zł, kosztują obecnie 216 zł, co stanowi znaczącą obniżkę. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze przeceny oznaczają korzystną ofertę. Czasami buty, które są warte więcej, są po prostu zawyżane na początku, aby potem móc je przecenić i zaoferować pozornie korzystną ofertę. Dlatego zawsze warto sprawdzać, czy cena butów jest adekwatna do ich jakości i wartości.

Podsumowując, buty, które pierwotnie kosztowały 300 zł, kosztują obecnie 216 zł po obniżce o 20% i 10%. Warto jednak pamiętać, że cena nie zawsze odzwierciedla jakość produktu, dlatego warto dokładnie sprawdzić, czy buty, które chcemy kupić, są warte swojej ceny.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Jak wygląda moda ekologiczna?

Moda ekologiczna to jeden z najszybciej rozwijających się trendów w branży modowej. Oznacza to, że wybierając ubrania i akcesoria ekologiczne, możesz wyrazić swoją troskę o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.