Wyszukany temat: adidas jak zlozyc reklamacje

Reklamacja – co to jest?

Reklamacja to zgłoszenie wadliwego produktu lub usługi, której klient otrzymał od sprzedawcy. W przypadku firmy Adidas, reklamacje można składać w przypadku uszkodzonych lub wadliwych produktów, które zostały kupione w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Jak złożyć reklamację?

Aby złożyć reklamację w firmie Adidas, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:

1. Sprawdź warunki reklamacji

Przed złożeniem reklamacji, warto zapoznać się z warunkami oferowanymi przez firmę Adidas. Można to zrobić na stronie internetowej, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące reklamacji.

2. Dokonaj zgłoszenia reklamacji

Zgłoszenie reklamacji można dokonać na kilka sposobów. Można skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej Adidas lub skontaktować się z działem obsługi klienta. W przypadku reklamacji sklepowych, warto zwrócić się bezpośrednio do sprzedawcy, u którego dokonano zakupu.

3. Przygotuj dokumenty

Po złożeniu reklamacji, należy przygotować dokumenty, które będą potrzebne do jej rozpatrzenia. Do najważniejszych należą: dowód zakupu, który potwierdza miejsce i czas zakupu, a także dokumenty, które potwierdzą wadę produktu lub usługi.

4. Oczekiwanie na rozpatrzenie reklamacji

Po złożeniu reklamacji, klient otrzyma potwierdzenie w postaci e-maila lub SMS-a. W ciągu 14 dni roboczych firma Adidas powinna rozpatrzyć reklamację i odpowiedzieć na nią.

Podsumowanie

Złożenie reklamacji w firmie Adidas jest prostym procesem. Wystarczy postępować zgodnie z powyższymi krokami i przestrzegać warunków reklamacji. Dzięki temu, firma Adidas z pewnością rozpatrzy reklamację i podjęcie odpowiednich działań w celu zadowolenia klienta.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Jak wygląda moda ekologiczna?

Moda ekologiczna to jeden z najszybciej rozwijających się trendów w branży modowej. Oznacza to, że wybierając ubrania i akcesoria ekologiczne, możesz wyrazić swoją troskę o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.