Wyszukany temat: adidas jak dokonac zwrotu

Jeśli zrobiłeś zakupy w sklepie internetowym Adidas i chcesz dokonać zwrotu, postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

1. Sprawdź, czy masz warunki zwrotu

Zanim zaczniesz proces zwrotu, upewnij się, że spełniasz warunki zwrotu. Adidas oferuje zwrot towarów w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Towary muszą być w oryginalnym opakowaniu i nie mogą być używane.

2. Wybierz sposób zwrotu

Adidas oferuje dwa sposoby zwrotu: darmowy zwrot do sklepu lub zwrot kurierem. Jeśli wybierzesz darmowy zwrot do sklepu, po prostu odwiedź najbliższy sklep Adidas z dowodem zakupu i zwróć towar. Jeśli wybierzesz zwrot kurierem, skontaktuj się z kurierem i umów się na odbiór towaru.

3. Przygotuj towar do zwrotu

Jeśli wybrałeś zwrot kurierem, upewnij się, że towar jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem. Dołącz dowód zakupu do paczki. Jeśli zwracasz buty, upewnij się, że wkładasz je do oryginalnego opakowania, a nie do kartonu kurierskiego.

4. Zwróć towar

Jeśli wybrałeś darmowy zwrot do sklepu, odwiedź najbliższy sklep Adidas i zwróć towar wraz z dowodem zakupu. Jeśli wybrałeś zwrot kurierem, poczekaj na kuriera, który odbierze paczkę z towarem. Upewnij się, że paczka jest odpowiednio zabezpieczona i zawiera dowód zakupu.

5. Otrzymaj zwrot pieniędzy

Po otrzymaniu towaru Adidas dokona zwrotu pieniędzy. Pieniądze zostaną zwrócone na twój rachunek bankowy lub kartę kredytową w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu.

Podsumowanie

Zwrot towarów w sklepie internetowym Adidas jest prosty i łatwy. Upewnij się, że spełniasz warunki zwrotu, wybierz sposób zwrotu, przygotuj towar do zwrotu, zwróć towar i otrzymaj zwrot pieniędzy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy związane z procesem zwrotu, skontaktuj się z obsługą klienta Adidas.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Jak wygląda moda ekologiczna?

Moda ekologiczna to jeden z najszybciej rozwijających się trendów w branży modowej. Oznacza to, że wybierając ubrania i akcesoria ekologiczne, możesz wyrazić swoją troskę o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.